+48 694 489 915  biuro@efpa.pl

XII Kongres EFPA Polska. Offline.

Przygotowanie każdego kolejnego kongresu EFPA Polska to osobne doświadczenie, wielka lekcja i – w końcu – wielka radość.

Drugi raz organizowaliśmy kongres online. Jak co roku, niezależnie od formatu, chcemy Was zachwycać. W online dla naszego małego zespołu to ogromne wyzwanie. Chciałam się z Wami podzielić kilkoma sekretami kongresowej kuchni, abyście poczuli, że to również Wasza kuchnia. 

Mamy trzy sekrety powodzenia naszych kongresowych wydarzeń:

• ROBIMY KONGRES RAZEM Z WAMI: niezrównanymi, zaangażowanymi członkami Rady, niezastąpionymi efpowskimi Aktywistami i znakomitym, poszerzającym się  gronem partnerów: DZIĘKUJEMY❤

• STARTUJEMY Z PRZYGOTOWANIAMI nazajutrz, po zakończeniu poprzedniego Kongresu

• PRZYGOTOWUJEMY KAŻDY ELEMENT KONGRESU NAJLEPIEJ JAK POTRAFIMY: myśląc o tym, że każda minuta Waszego czasu na kongresie musi być dla Was dobrze zainwestowanym czasem🚀.

Oprócz sekretów, mamy też tajną broń, a w zasadzie 3 Bronie: Magdalena Więcek, Edyta Bogacka i Agnieszka Ostrowska. Dziewczyny dla Was specjalne podziękowania❣

Kongresowe statystyki, Wasza aktywność na czacie, opinie wyrażone w ankietach dają nam przekonanie, że mimo odległości byliśmy RAZEM, że ten wspólnie spędzony czas przyniósł nam wiele wartościowych refleksji, inspiracji i motywacji do dalszego rozwoju. Do zobaczenia w Akademii EFPA Polska ONLINE, a na Kongresie za rok.

Mariola Szymańska-Koszyczyc

Mariola Szymańska

Prezes EFPA Polska

Przewiń na górę