+48 694 489 915  biuro@efpa.pl

Certyfikaty EFPA

O CERTYFIKATACH EFPA

Jeśli chcesz wyróżnić się wśród pracowników instytucji finansowych i współtworzyć nową jakość i nowy wizerunek profesjonalnego doradcy finansowego, zapraszamy Cię do społeczności EFPA Polska 

  • Europejski Certyfikat EFPA potwierdzi Twoje kwalifikacje, zgodnie z oczekiwaniami klientów, biznesu i obowiązujących regulacji. Na dobre i trudne czasy: WYRÓŻNIJ SIĘ.
  • Jeśli informujesz o produktach finansowych pracując z klientami detalicznymi, zapraszamy do zdobycia certyfikatu EFPA EIA.
  • Jeśli informujesz o produktach finansowych i uczestniczysz w usłudze doradztwa inwestycyjnego pracując z klientami z segmentu premium/affluent, zapraszamy do zdobycia certyfikatu EFPA EIP.
  • Jeśli pracujesz z klientami zamożnymi w bankowości prywatnej lub firmach doradztwa finansowego, zapraszamy do zdobycia Certyfikatu EFPA EFA, flagowego certyfikatu EFPA, który jest standardem rynkowym w Polsce dla bankowości prywatnej.
  • Jeśli Twoimi klientami są najbardziej zamożni klienci w Polsce, masz minimum kilkuletnie doświadczenie w pracy doradcy finansowego, zapraszamy do zdobycia najwyższej desygnacji w zawodzie planera finansowego, Certyfikatu Europejskiego Eksperta Planowania Finansowego, EFPA EFP.

Przed Tobą ważna zawodowa przygoda, o której sam zdecydujesz. Możesz rozpocząć praktycznym, warsztatowym szkoleniem. Możesz zmierzyć się od razu z egzaminem. Zobowiązujesz się do przestrzegania Kodeksu Etyki i udziału w Programie Stałego Rozwoju Zawodowego.

Dołączysz to grona ludzi, którzy są przekonani, że kiedy klient przychodzi do instytucji finansowej, to chce, żeby mu uczciwie i kompetentnie doradzono. W społeczności EFPA to nasza misja i nasze zobowiązanie wobec klientów 

EFPA umożliwia zdobycie 5 certyfikatów, na 5 poziomach. Każdy z nich dopasowany jest do różnych profili zawodowych doradców: od doradców pracujących z klientami detalicznymi, którzy udzielają informacji o podstawowych produktach finansowych, poprzez doradców współpracujących z klientami segmentu premium (affluent), po najbardziej doświadczonych doradców i planerów finansowych opiekujących się finansami klientów zamożnych i zarządzających ich majątkiem aktywów, w tym w procesie dostarczania usługi doradztwa inwestycyjnego.

Dzięki certyfikatom EFPA rozwiniesz i potwierdzisz kwalifikacje potrzebne do skutecznej pracy doradców z klientami we wszystkich segmentach. Jednocześnie wypełnisz wymagania regulacyjne MiFIDII, Wytycznych ESMA dot. wiedzy i kompetencji oraz wymagań wprowadzonych Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 29 maja 2018 r. w sprawie szczegółowych warunków technicznych i organizacyjnych dla firm inwestycyjnych, banków, o których mowa w art. 70 ust. 2 ustawy o obrocie instrumentami finansowymi i banków powierniczych.

Chętnie odpowiemy na każde pytanie i pomożemy dobrać ścieżkę najlepszą dla Ciebie. Dzwoń, mailuj, łap nas w mediach społecznościowych.

Przewiń na górę