+48 694 489 915  biuro@efpa.pl

Drodzy Certyfikowani Doradcy EFPA,

serdecznie zapraszamy Was do udziału w 10 edycji Fund Forum organizowanym przez Analizy Online.

Specjalnie dla Was – Certyfikowanych Doradców EFPA – została przygotowana specjalna oferta uczestnictwa. Szczegóły znajdziecie w oddzielnym dokumencie – wystarczy tutaj kliknąć.

Dedykowany adres kontaktowy dla Was w celu zakupu biletów to fundforum-zgloszenia@analizy.pl, wystarczy podać swoje imię i nazwisko oraz numer certyfikatu EFPA, aby otrzymać promocyjne warunki na zakup biletu.

Wydarzenie odbędzie się 6 października 2022r. w Warszawie w Crowne Plaza.

Fund Forum Analiz Online to największa i najbardziej prestiżowa na polskim rynku profesjonalna konferencja o tematyce inwestycyjnej, wyjątkowe grono prelegentów i gości z uznanych firm inwestycyjnych w Polsce i na świecie – najwyższej klasy autorytetów świata inwestycji.

Szerokie audytorium złożone z osób profesjonalnie zajmujących się rynkiem funduszy inwestycyjnych w Polsce – w tym kluczowych osób w firmach dystrybucyjnych kształtujących politykę sprzedażową, forum dyskusji aktualnych zagadnień dotyczących makroekonomii oraz globalnych i lokalnych rynków kapitałowych.

Źródło wiedzy praktycznej i technik sprzedażowych dla doradców finansowych oraz osób zajmujących się dystrybucją produktów inwestycyjnych, jak również jedyna w swoim rodzaju platforma wymiany doświadczeń i opinii.

EFPA Polska akredytowała program wydarzenia jako zgodny z Programem Stałego Rozwoju Zawodowego EFPA Polska. Za udział w spotkaniu przyznaje się 7 punktów w Programie Stałego Rozwoju Zawodowego EFPA Polska.

 

Polecamy i serdecznie zapraszamy!

Wasz Zespół EFPA Polska

Przewiń na górę