+48 694 489 915  biuro@efpa.pl
Drodzy Certyfikowani Doradcy EFPA, Partnerzy i Sympatycy EFPA,
 
z radością ogłaszamy pierwsze szczegóły XIV KONGRESU EFPA POLSKA, którego głównym przesłaniem będzie hasło:
 
CERTYFIKOWANY DORADCA FINANSOWY W ŚWIECIE PARADOKSÓW. 
Jak tworzyć wartość dla Klientów w meandrach dzisiejszych finansów.
 
Zapraszamy Was gorąco – po raz pierwszy na dwa dni kongresowe: 17 i 20 października 2023.
Już dziś rezerwujcie ten czas w swoich kalendarzach: 17 online (dzień webinarowy), 20 października hybrydowo (dzień kongresowy: stacjonarnie w Warszawie i online).
 
Przygotowania idą pełną parą. Będą znane postacie, znakomici eksperci rynkowi polscy i zagraniczni oraz świetni mówcy. Jak co roku stawiamy sobie wysoko poprzeczkę, aby pierwszy 2-dniowy Kongres EFPA Polska był dla każdej i każdego z Was dobrą inwestycją.
 

W skrócie XIV Kongres EFPA to:

Inwestowanie, Doradztwo Finansowe, ESG, Klient, Doradca, Marka Osobista, Paradoksy, Technologie, Kompetencje Przyszłości.
 
Mocne wystąpienia, ważne debaty, inspirujące prezentacje.
 
Zawodowe webinary zaliczane do Programu Stałego Rozwoju, Turniej Wiedzy, Energizery, Q@A, Networking online i klasycznie.
 
Pracujemy mocno z Drużyną znakomitych Partnerów, aby po raz kolejny Was zachwycić. Śledźcie naszą stronę i profil na LinkedIN. Więcej informacji wkrótce.
 
Bądźcie z nami 17 i 20 października.
 
Otwieramy zgłoszenia stacjonarnego uczestnictwa w XIV Kongresie EFPA Polska dla Certyfikowanych Doradców EFPA. Prosimy o wypełnienie formularza dostępnego pod adresem: www.kongres2023.efpa.pl
 
5 września, z dniem rozpoczęcia oficjalnej rejestracji na całość wydarzenia, prześlemy potwierdzenie udziału stacjonarnego na adres mailowy użyty w formularzu. Liczba miejsc stacjonarnych jest ograniczona, dlatego zachęcamy do przesłania zgłoszenia już teraz, abyście mogli być z nami na żywo.
 
Wasz Zespół EFPA Polska
Przewiń na górę