+48 694 489 915  biuro@efpa.pl

Budujemy Zdrowie Finansowe Polaków. Wartości Społeczności EFPA Polska.

Pod takim tytułem 29 lutego 2024 odbyły się warsztaty EFPA Polska. W gronie Certyfikowanych Doradców EFPA Polska: Agnieszka Ostrowska, Anna Kozińska, Bartosz Kuruś, Dariusz Komejko, Eliza Gaweł, Jarosław Kulik, Michał Piętka, Paweł Koralewski, Weronika Doniec oraz EFPA Polska: Katarzyna Turmińska i Magdalena Więcek dyskutowaliśmy o tym, jakie wartości tworzą tożsamość Certyfikowanego Doradcy Finansowego EFPA Polska?

Wartości to nie tylko cel. To drogowskaz, który wyznacza nam kierunek. Bez nich trudno jest osiągnąć sukces. Mariola Szymańska, Prezeska EFPA Polska i Małgorzata Anczewska, Wiceprezeska EFPA Polska poprowadziły dyskusję o kluczowych wartościach w pracy Doradców.

Wartości stanowią nasz kompas, który pomaga nam podejmować właściwe decyzje, nawet w najtrudniejszych sytuacjach. O tym, w formie niesamowicie ciekawej opowieści przypomniał nam Włodzimierz Grudziński, Przewodniczący Rady Fundacji EFPA Polska.

Dla Doradców EFPA Polska wartości są jak ziemia pod nogami, po której idziemy w codziennej pracy z Klientami. Pozwalają zrozumieć, dlaczego nasze wysiłki mają sens i jakie cele chcemy osiągnąć jako Zespół.

Dla Klientów to obietnica trwania przy nich w dobre i te trudniejsze dni. Autentyczność, empatia i profesjonalizm. Kiedy określamy, jakie wartości cenimy i realizujemy, budujemy zaufanie i lojalność, które są nieocenione w dzisiejszym świecie biznesu.

 

 

Przewiń na górę