+48 694 489 915  biuro@efpa.pl

Edyta Bogacka

Edyta Bogacka

Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Organizacja i Zarządzanie. Posiada certyfikat Doradcy Finansowego EFA EFPA Polska, a także tytuł Professional Scrum Product Owner (PSPO I).

Z bankowością prywatną na polskim rynku finansowym związana od 20 lat, a z mBankiem od ponad 10-ciu. Tworzyła ofertę produktów bankowych i inwestycyjnych dla klientów private banking, odpowiadała za procesy obsługi klientów zamożnych. Posiada bogate doświadczenie w projektach związanych z wdrażaniem aplikacji informatycznych, optymalizacją procesów i zapewnianiem działania banków w zgodności z prawem. W mBanku odpowiada za tworzenie i realizację strategii digitalizacji usług wealth management w Biurze Maklerskim mBanku. W swojej pracy koncentruje się na budowaniu pozytywnego doświadczenia klientów wealth management, budowaniu przyjaznych klientom, nowoczesnych rozwiązań w pracy doradców klientów.

Jest entuzjastką pracy zespołowej i zwinnego rozwoju produktów i procesów (scrum).

Od ponad 10 lat działa aktywnie na rzecz rozwoju rynku doradztwa finansowego w Polsce jako członek Rady Fundacji EFPA Polska (European Financial Planning Association – stowarzyszenie zawodowe planistów i doradców finansowych w Europie).

Przewiń na górę