+48 694 489 915  biuro@efpa.pl

Barbara Stęchły

Barbara Stęchły

Barbara Stęchły

Dyrektor Zarządzającej Pionem Sprzedaży w Obszarze Bankowości Detalicznej i Biznesowej BNP Paribas SA

Absolwentka kierunku finanse i bankowość Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie i zarządzania na Politechnice Warszawskiej. Ukończyła szereg profesjonalnych i menedżerskich programów rozwojowych, m. in. Harvard Business School.

Z bankowością związana od ponad 25 lat. W 2006 dołączyła do zespołu Raiffeisen Banku Polska S.A., W 2009 została Dyrektorem Departamentu Bankowości Prywatnej. W roku 2010 z sukcesem wdrożyła wraz z zespołem nową, licznie nagradzaną w Polsce i za granicą,  markę bankowości prywatnej Grupy Raiffeisen – Friedrich Wilhelm Raiffeisen. W 2017 otrzymała nominację na stanowisko Dyrektor Nadzorującej Obszar Sprzedaży Bankowości Detalicznej.

Po fuzji Banków BGŻ BNP Paribas i Raiffeisen Polska objęła funkcję Dyrektor Zarządzającej Pionem Sprzedaży w Obszarze Bankowości Detalicznej i Biznesowej.  W codziennej pracy kieruje się wartościami: biznes, ludzie,  etyka i jakość. 

Wiceprzewodnicząca Rady Fundacji EFPA . Wspiera Fundację Między Niebem a Ziemią, a w ramach programu Kobiety Zmieniające BNP Paribas jako współliderka Strefy Mocy pomaga pracownikom banku rozwinąć skrzydła zawodowo i prywatnie.

Przewiń na górę