W numerze:

Edyta Bogacka
Redaktor Newslettera
EFA EFPA
Nowa odsłona Newslettera Doradców EFPA

Wraz z pierwszym w tym roku wydaniem Newslettera Doradców EFPA z przyjemnością ogłaszam inaugurację nowego formatu naszego wieściolistu!

Postanowiliśmy odświeżyć nieco jego szatę graficzną, ale także formę prezentacji i  dystrybucji, wykorzystując dobrodziejstwo współczesnych narzędzi informatycznych. W miejsce dotychczasowego pdf'a (bądź co bądź tradycyjnego formatu gazetki) przedstawiam Wam nowy Newsletter, który, mam nadzieję, okaże się dla Was czytelniejszy.

Tradycyjnie przedstawiam Wam nowe osoby związane z działalnością w ramach EFPA Polska. Szeregi Fundacji zasiliła Jola Rogalska, która odpowiada za szeroko rozumiane wsparcie Was jako Doradców. Mieliście się okazję o tym przekonać przy tegorocznej aktualizacji Waszych aktywności za 2013 r. w ramach Programu Stałego Rozwoju.

Mamy także kolejnego Doradcę EFP - Piotra Słodowicza z mWealth Management SA, który podjąl się publikacji w Newsletterze felietonu poświęconego inwestowaniu w akcje, ale w dość nietuzinkowy sposób. 

Poza tym jak zwykle komentarze rynkowe, aktualności i artykuły pisane przez osoby stale współpracujące w ramach EFPA Polska.

Zapraszam do lektury i dzielenia się uwagami i przemyśleniami na łamach Newslettera!